Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Count
hi: गुणांक

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Type of item to reference
hi: वस्तु के प्रकार के संदर्भ के लिए

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि

en: No placeholder
hi: कोई प्लेसहोल्डर नहीं
