Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Count
lv: Skaits

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
