Tally (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Count
nl: Aantal

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder
