Tally (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Count
az: Say

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
