Tally (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Count
et: Arv

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: No placeholder
et: Placeholder puudub
