Tally (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Count
lt: Skaičius

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra
