Tally (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Count
fa: شمارش

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: About
fa: درباره

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Type of item to reference
fa: نوع عنصر برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع
