Tally (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Default
sr: Подразумевано

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања
