Tally (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Default
ur: طے شدہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
