Tamper (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Required
cs: Povinné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Format
cs: Formát

en: Date format
cs: Formát data

en: Other
cs: Jiné

en: Both
cs: Obojí

en: Operation
cs: Operace

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Format string
cs: Řetězec formátu

en: Unique
cs: Unikátní

en: Number of characters
cs: Počet znaků
