Tamper (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Required
ar: ضروري

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Format
ar: التنسيق

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Other
ar: آخر

en: Both
ar: جميعهم

en: Operation
ar: عملية

en: Source
ar: المصدر

en: Limit
ar: حد

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Copy
ar: نسخ

en: Raw
ar: سطر

en: Word
ar: كلمة

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Format string
ar: مقطع التنسيق
