Tamper (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Required
th: จำเป็น

en: False
th: เท็จ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Limit
th: จำกัด

en: Copy
th: คัดลอก

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Null
th: null
