Tamper (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Value
he: ערך

en: Required
he: נדרש

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Format
he: פורמט

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Other
he: אחר

en: Both
he: שנייהם

en: Operation
he: פעולה

en: Source
he: מקור

en: Limit
he: גבול

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Copy
he: העתק

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Format string
he: מחרוזת התבנית
