Tamper (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Required
sk: Povinné

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Format
sk: Formát

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Other
sk: Ostatné

en: Both
sk: Oba

en: Operation
sk: Operácia

en: Source
sk: Zdroj

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Thousands separator
sk: Oddeľovač tisíciek

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Null
sk: Vynulovať

en: Format string
sk: Formátovací reťazec

en: Exact
sk: Presne
