Tamper (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Required
ta: தேவை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Operation
ta: செயல்

en: Source
ta: மூலம்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Copy
ta: நகல்

en: Decimal point
ta: தசம புள்ளி
