Tamper (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Virði

en: Required
is: Kravd

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Count
is: Nøgd

en: Mode
is: Støða

en: Other
is: Annað

en: Operation
is: Gerð
