Tamper (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Required
kk: Қажетті

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Other
kk: Басқа

en: Operation
kk: Операция
