Tamper (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Count
km: រាប់

en: Mode
km: របៀប​

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Format string
km: ខ្សែ​អក្សរ​ទ្រង់​ទ្រាយ
