Tamper (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ

en: Match case
kn: ಅಕ್ಷರಡ ಕೇಸನ್ನು ಹೊಂದಿಸು
