Tamper (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Required
ps: غوښتى

en: Format
ps: بڼه

en: To
ps: ته

en: Count
ps: شمیر

en: Other
ps: نور

en: Both
ps: دواړه

en: Source
ps: سرچينه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Copy
ps: کاپي
