Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Required
az: Tələb olunur

en: Field
az: Sahə

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Mode
az: Rejim

en: Maximum
az: Maksimum

en: Other
az: Digər

en: Both
az: Hər ikisi

en: Source
az: Mənbə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Copy
az: Köçür

en: Aggregate
az: Ümumi

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Column
az: Sütun

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Sum
az: Cəm

en: Format string
az: Format sətri
