Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Required
eo: Bezonata

en: Field
eo: Kampo

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Other
eo: Alia

en: Operation
eo: Operacio

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
