Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Required
gu: જરૂરી

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Other
gu: અન્ય

en: Both
gu: બંને

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
