Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Date format
jv: Format tanggal

en: To
jv: Marang

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Other
jv: Liyané

en: Both
jv: Karone

en: Operation
jv: Operasi

en: Function
jv: Fungsi

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Any
jv: Sembarang

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Format string
jv: Format tembung
