Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Field
ka: ველი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Other
ka: სხვა

en: Both
ka: ორივე

en: Source
ka: წყარო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Rewrite
ka: გადაწერა
