Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Required
sl: Obvezno

en: Field
sl: Polje

en: Format
sl: Oblika

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Function
sl: Funkcija

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Any
sl: Katerokoli

en: Decimal point
sl: Decimalna točka
