Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Mode
ug: مودېل

en: Other
ug: باشقا

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Source
ug: مەنبە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى
