Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Required
ast: Requeríu

en: Field
ast: Campu

en: Format
ast: Formatu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Count
ast: Cuenta

en: Mode
ast: Mou

en: Maximum
ast: Máximu

en: Other
ast: Otru

en: Operation
ast: Operación

en: Function
ast: Función

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
