Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Required
bs: Obavezno

en: Field
bs: Polje

en: Date format
bs: Format datuma

en: Normal
bs: Normalno

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Source
bs: Izvor

en: Thousands separator
bs: Separator za hiljade

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova

en: Column
bs: Kolona

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka
