Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Field
eu: Eremua

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Format
eu: Formatua

en: Date format
eu: Data formatua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Mode
eu: Modoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Other
eu: Bestea

en: Both
eu: Biak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Function
eu: Funtzioa

en: Source
eu: Iturburua

en: Limit
eu: Muga

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Any
eu: Edozein

en: Column
eu: Zutabe

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
