Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Required
ku: پێویستە

en: Field
ku: خانە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Count
ku: ژمارە

en: Mode
ku: جۆر

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Other
ku: هیتر

en: Operation
ku: کردار

en: Function
ku: فرمان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Any
ku: هەر کام

en: Null
ku: هیچ

en: Format string
ku: ڕیزبەندی فۆرمات
