Tamper (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Required
ur: درکار

en: Field
ur: فیلڈ

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Normal
ur: عمومی

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Minimum
ur: کم از کم

en: Case sensitive
ur: حساس کیس

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
