tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Off
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Share
ca: Comparteix

en: Apply
ca: Aplica

en: Execute
ca: Executa

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
