tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Version
fi: Versio

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Share
fi: Jaa

en: Apply
fi: Käytä

en: Execute
fi: Suorita

en: Input type
fi: Syöttömuoto

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
