tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
