tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Version
he: גירסה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Off
he: כבוי

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Share
he: שיתוף

en: Apply
he: החל

en: Execute
he: ביצוע

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
