tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Version
hu: Verzió

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Off
hu: Ki

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Share
hu: Megosztás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Offset
hu: Eltolás

en: Memory
hu: Memória

en: Input type
hu: Bemeneti típus

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Long Description
hu: Hosszú leírás
