tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáfa

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Off
is: Af

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Share
is: Deila

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
