tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
