tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Version
nl: Versie

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Off
nl: Uit

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Share
nl: Delen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Memory
nl: Geheugen

en: Input type
nl: Invoertype

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: App ID
nl: App-ID

en: Asc
nl: Oplopend
