tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Off
oc: Desactivat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Sort by
oc: Triar per

en: Share
oc: Partejar

en: Apply
oc: Aplicar

en: Execute
oc: Executar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
