tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Version
pl: Wersja

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Off
pl: Wyłączony

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Share
pl: Udostępnij

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Memory
pl: Pamięć

en: Input type
pl: Sposób wprowadzania

en: Number of nodes
pl: Liczba węzłów

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Apps
pl: Aplikacje

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Asc
pl: Rosnąco
