tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat
