tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Version
uk: Версія

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Share
uk: Спільні файли

en: Apply
uk: Застосувати

en: Execute
uk: Виконати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Launch
uk: Старт

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Input type
uk: Вхідний тип

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Apps
uk: Програми

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Asc
uk: Зрост

en: App
uk: Програма
