tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
