tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Owner
ast: Dueñu
