tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
