tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Search
bs: Pretraga

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
