tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Version
cs: Verze

en: Search
cs: Hledat

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Execute
cs: Vykonat

en: Offset
cs: Posun

en: Input type
cs: Typ vstupu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
