tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Version
cy: Fersiwn

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
